SHOWS

TEDDY:
21.04.2019 – Mundikat Zutphen – klasse 12 – Britta Busse (Duitsland) – U1
19.05.2019 – Felikat Noordwijkerhout – klasse 11 – Nathalie Smits (Nederland) – U1 en NOM BIS!!
19.05.2019 – Felikat Noordwijkerhout – klasse 11 – .. (Italië) – U1 en NOM BIS!!
15.06.2019 – Mundikat Barneveld – klasse 12 – Ad de Bruijn (Nederland) – U1, NOM BIS, BIS, BIC, BOB3!!

31.08.2019 – Mundikat Oss – klasse 9 – Kristiina Rautio (Finland) – U1, CAC en NOM BIS!! + extra price; greatest eyecolor, smallest ears and best temper!
05.10.2019 – Mundikat Uitgeest – klasse 9 – Cristiano Sandon (Italie) – U1 en CAC
23.11.2019 – Felis Belgica Sint-Truiden (Belgie) – klasse 9 – Tellervo Kass (Finland) – U1 en CAC

Teddy mag zich nu CHAMPION noemen.

08.02.2020 – Mundikat Wijchen – klasse 7 – Mirek Skotarczyk (Polen) –  U1 en CACIB
29.02.2020 – Felis Belgica Duffel (België) – klasse 7 – Caroline Stoa (Noorwegen) – U1 en CACIB
28.03.2020 – Felikat Klundert – klasse 7 –

12.04.2020 – Mundikat Zutphen – klasse 5 – ????

——————————————————————————

COCO:
15.06.2019 – Mundikat Barneveld – klasse 11 – Anna Wijbrands (Nederland) – U1
31.08.2019 – Mundikat Oss – klasse 11 – Fransesco Cinque (Italie) – U1
05.10.2019 – Mundikat Uitgeest – klasse 12 – Veikko Saarela (Finland) – U1
23.11.2019 – Felis Belgica Sint-Truiden (Belgie) – klasse 12 – Marina Vinkel – U1 en NOM BIS!!

08.02.2020 – Mundikat Wijchen – klasse 9 – Nathalie Smits (Nederland) – U1, CAC en NOM BIS!! + Judges Favorite!
29.02.2020 – Felis Belgica Duffel (België) – klasse 9 – Yan Roca-Folch (Frankrijk) – U1 en CAC
28.03.2020 – Felikat Klundert – klasse 9 –

12.04.2020 – Mundikat Zutphen – klasse 7 – ?????

———————————————————–

DJAX:
20.04.2014 – Mundikat Apeldoorn – klasse 12 – Nurit Pahl (Israël) – U1 en BIV
22.06.2014 – Mundikat Boxtel – klasse 11Bobby Funk (Duitsland)U1
02.11.2014 – RBK Bodegraven – katers 7/12 mnd – Laura Scholten (Nederland) – U1, mooiste blauwe oogkleur én BIS katers 7/12 mnd!!
16.11.2014 – Felikat Nieuwegein – klasse 9Marteinn Tausen (IJsland) – U1 en CAC
16.11.2014 – Felikat Nieuwegein – klasse 9 – Sebastian Pruchniak (Polen) – U1 en CAC
13.12.2014- 1. DEKZV e.V. Moers (Duitsland) – klasse 9 – Louis Costa (Frankrijk) – U1 en CAC

Djax mag zich nu CHAMPION noemen.

03.05.2015 BKC Brittenmiddag Heemskerk – katerklasse – Cora Swierts (Nederland) – U1
21.06.2015 – 1. DEKZ e.V. Ratingen (Duitsland) – klasse 7 – Thea Friskovec (Zwitserland) – U1 en CACIB
3.10.2015 – Mundikat Boxtel – klasse 7 – Ad de Bruijn (Nederland) – U1, CACIB én NOM BIS!!!
27.03.2016 – Mundikat Nieuwegein – klasse 7  – Charles Spijker (Nederland) – U1 en CACIB

Djax mag zich nu INTERNATIONAL CHAMPION noemen.

05.06.2016 1. DEKZ e.V. Ratingen (Duitsland) – klasse 5 – Helene Reiter (Duitsland) – U1 en CAGCIB
12.05.2018 – Felis Belgica Zandvliet (België) – klasse 5 – Marek Chadaj (Polen) – U1, CAGCIB en BIV!!
12.05.2018 – Felis Belgica Zandvliet (België) – klasse 5 – Charles Spijker (Nederland) – U1 en CAGCIB
02.06.2018 – 1. DEKZ e.V. Ratingen (Duitsland) klasse 5 – Elena Noskova (Rusland) – U1 en CAGCIB
03.06.2018 – 1. DEKZ e.V. Ratingen (Duitsland) klasse 5 – Marie Westerlund (Zweden) – U1 en CAGCIB
16.09.2018 –  Felikat Schiedam (Nederland) – klasse 5 – Juanjo Martinez (Spanje) – U1 en CAGCIB

Djax mag zich nu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION noemen.

04.11.2018 – Felikat Rijskwijk (Nederland) – klasse 3 – Pia Nyman (Finland) – U1 en CACS

———————————————————————————-

LOLA:
05.06.2016 – 1. DEKZ e.V. Ratingen (Duitsland) – klasse 12 – Laura Burani (Italië) – U1 én NOM BIS!!!
27.11.2016 Felis Belgica Herselt (België) – klasse 9 – Pruchniak (Polen) – U1 en CAC
11.02.2017 Mundikat Boxtel – klasse 9 – Ulrika Eriksson (Zweden) – U1 en CAC
12.02.2017 Mundikat Boxtel – klasse 9 – Bobby Funk (Duitsland) – U1 en CAC

Lola mag zich nu CHAMPION noemen.

25.02.2017 1. DEKZ e.V. Haltern am See (Duitsland) – klasse 7 Dieter Filler – U1 en CACIB
26.02.2017 1. DEKZ e.V. Haltern am See (Duitsland) – klasse 7 – Jörgen Billing (Denemarken) – U1 en CACIB en NOM BIS!!!
16.04.2017 Mundikat Nieuwegein – klasse 7 – Ad de Bruijn (Nederland) – U1 en CACIB en NOM BIS!!!

Lola mag zich nu INTERNATIONAL CHAMPION noemen.

———————————————————————————-

OLLIE:
10.02.2018 – Mundikat Hilversum – klasse 12 – Robert Nowak (Polen) – U1
22.04.2018 – Brittenmiddag Kerkdriel – klasse poes 7-10 mnd – Pauline Kröger-Stokhof (Nederland) – U1
12.05.2018 – Felis Belgica Zandvliet (België) – klasse 11 – Marek Chadaj (Polen) – U1 en NOM  BIS!!
12.05.2018 – Felis Belgica Zandvliet (België) – klasse 11 – Charles Spijker (Nederland) – U1, BIV en NOM  BIS!!

———————————————————————————

BALLETJE:
04.11.2018 – Felikat Rijswijk – klasse 12 – Pia Nyman (Finland) – U1, BIV en NOM BIS!!
19.05.2019 – Felikat Noordwijkerhout – klasse 9 – Alexy Scshukin (Nederland) – U1 en CAC
19.05.2019 – Felikat Noordwijkerhout – klasse 9 – Katia Pocci (Italië) – U1 en CAC
15.06.2019 – Mundikat Barneveld – klasse 9 – Eric Reijers (Tsjechië) – U1, CAC en NOM BIS!!

Balletje mag zich nu CHAMPION noemen.

Balletje vindt showen niet meer leuk en blijft lekker thuis.

———————————————————————————-

COOKIE:
15.06.2019 – Mundikat Barneveld – klasse 11 – Eric Reijers (Tsjechië) – U1 en NOM BIS!!

Voor meer informatie over de shows verwijs ik je door naar mundikat.

 

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren